Competition


Competition Form and Rules

Jury

Katarzyna Osiecka

Lubi wyzwania, zawsze z ołówkiem w ręku. Od 5 lat zajmuje się sugarcraftingiem. Szkoleniowiec, właścicielka firmy Lukrowe Czary.

Osiągnięcia:
2015 – Cukrářský festival w Czechach, kategoria Jadalna ozdoba na tort – złoty medal oraz nagroda Best Show.

Gabriela Rüscher

Kocha gotować i piec. Uwielbia wszelkie nowe techniki i odkrywanie nowych możliwości. W 2014 r. wzięła udział w pierwszym konkursie i odniosła sukces. Prowadzi szkolenia na terenie Niemiec i Polski. Specjalizuje się w słodkim malowaniu i florystyce z Wafer Paper.

Osiągnięcia:
2014 – Tortenshow Kategoria Torty ślubne : Złoto i Best of Class
2015 – Cake World Germany Hamburg, kategoria Torty Ślubne: Złoto i Best of Class; Cake World Germany Hannover, kategoria Torty Ślubne: srebro; Cake&Bake, kategoria Torty Ślubne: złoto, kategoria Element dekoracyjny: srebro
2016 – Udział w pierwszym konkursie na żywo w Niemczech pt. Suknia Ślubna: II miejsce; Cake&Bake, kategoria Torty Ślubne: złoto.

Sylwia Baumgart

Zajmuje się projektowaniem wnętrz. Od 2012 roku pasjonatka tortów w stylu angielskim. Jej największym osiągnięciem w tej dziedzinie jest zdobycie I miejsca na Ogólnopolskim Konkursie Tortów Artystycznych, który odbywał się na Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Warszawie w listopadzie 2015 roku. Dziś nie wyobraża sobie życia bez ciągłego szukania nowych możliwości, technik i sposobów dekorowania wypieków. Sugarcrafting jest daje jej możliwość realizacji siebie. Jest w trakcie zakładania pracowni tortów artystycznych.

Jarka Šípková

mieszka w Pradze. Dekorowaniem tortów zajmuje się od 8 lat, od 5 lat również tworzeniem kwiatów cukrowych. Jej główną pasją jest modelowanie kwiatów i tworzenie kompozycji kwiatowych. Od 2 lat prowadzi kursy modelowania (cukrove-dekorace.cz).

Osiągnięcia:
2013 – Cake International London, Floral Sugarcraft – brąz
2014 – Svatební dort roku Praga – modelacja kwiatów cukrowych – złoto (1 miejsce)
2014 – Cake International London, Floral Arragement, złoto (1 miejsce)
2015 – Svatební dort roku Praga, modelacja kwiatów cukrowych – złoto (1 miejsce)
2016 – Cake International London, Floral Display – złoto (1 miejsce).

Malwina Franczak

Sugarcraftingiem zajmuje się od 4 lat. Pasja z czasem przerodziła się w zawód. Od ponad roku prowadzi własną firmę ,,Malwinowe Pierniki i nie tylko". Ulubioną dziedziną są torty 3d i antygrawitacyjne i w nich czuje się najlepiej. Uwielbia łączyć techniki i wymyślać nowe rozwiązania w przetartych już szlakach. Prywatnie żona i matka 2,5 letniego synka. Prowadzi szkolenia z tortów 3d i antygrawitacyjnych.

Osiągnięcia
listopad 2015 r - udział w Cukrářský Festival
październik 2016 r - złoty medal oraz Best show Cake Festival Poland z pracą w kategorii tort 3d/antygrawitacyjny
październik 2016 r - złoty medal i 1. miejsce na Cake Festival Poland w kategorii tort ślubny
październik 2016 r - 3 miejsce na Cake Festival Poland w kategorii ciasteczka
październik 2016 r - złoty medal na Cake Festival Poland w kategorii figurka
luty 2017- udział w Mistrzostwach Polski w dekorowaniu tortów na Expo Sweet