Moc atrakcji na Cake Festival Poland


Tegoroczni wystawcy postanowili jeszcze bardziej rozpieścić uczestników Cake Festival Poland. Będzie jeszcze więcej branżowych stoisk, nagród specjalnych oraz pokazów i promocji.

W październiku Międzynarodowe Centrum Kongresowe po raz drugi zamieni się w galerię słodkiej sztuki. To właśnie tu można pokazać światu swój talent. Ale też zadbać o swoją pasję. Prócz tortów, odwiedzający znajdą wszelkie surowce i akcesoria potrzebne do ich wykonania. Wiodące firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują nowinki, które pomogą zrealizować każdy fantazyjny pomysł na tort – od barwników, mas, pisaków, poprzez foremki, stelaże, na toppersach i fartuszkach kończąc.

Prócz tego na niemal wszystkich stoiskach odbywać się będą pokazy, podczas których technologowie i mistrzowie będą cierpliwie odpowiadać na wszystkie pytania i prezentować zastosowanie produktów w praktyce. Będzie, m.in można podejrzeć jak powstaje żelowa dekoracja lub też jak pracować z aerografem, a także możliwości czekolady plastycznej.W międzyczasie będzie okazja napić się aromatycznej kawy od BikeCafe oraz rozpłynąć się w smaku lodów rzemieślniczych Lodziarni pod Orzechem.

Zapraszamy również do naszego stoiska redakcyjnego – Mistrza Dekoracji oraz Mistrza Branży. Na naszych gości czekają specjalne upominki, zniżkowa oferta prenumeraty, a także pokazy mistrzyń dekorowania.

Te najważniejsze pokazy odbywać się będą przede wszystkim na scenie głównej, gdzie zobaczymy naszych gości specjalnych – Jarka Sipkova z Czech będzie na naszych oczach tworzyć cukrowy kwiat piwonii, a Silvia Mancini z Włoch pokaże swoją specjalność, czyli jak modelować figurkę z masy cukrowej. Nie zapominajmy, że z mistrzyniami można się też spotkać w trakcie i jeszcze przed festiwalem na warsztatach w zamkniętym gronie. Ponadto na scenie pojawią się też jurorki konkursu, a także zdobywczyni tytułu the Best of Cake Festival Poland 2016 – Malwina Franczak.

Warsztaty dla mniejszych grup odbędą się także na samym festiwalu. Tym razem, specjalistka od samorozwoju, Alina Śmiłowska zaprosi do pracy mamy i ich córki na spotkanie “Kobiety kontra kobietki”, a Monika Robakowska i Ania Badowska poprowadzą warsztaty dla najmłodszych fanów sugarcraftingu – dzieci będą miały okazję poznać masę cukrową od podstaw, a przy okazji stworzą z niej własnoręcznie figurki.

Z myślą o zapracowanych paniach stworzyliśmy w tym roku również Strefę Kobiet, gdzie będzie można skorzystać z darmowych konsultacji i zabiegów kosmetycznych, a także napić się odżywczego koktajlu.

Na koniec warto zajrzeć też do fotobudki Manufaktura Imprezy, gdzie przy użyciu tematycznych gadżetów będzie można zdobyć wyjątkową pamiątkę, ustawiając się do zdjęcia z gronem spotkanych przyjaciół oraz mistrzyń.