Cake Festival Poland 2017 – zapisy ruszyły!


Oto wiadomość, na którą czekali wszyscy fani słodkiej dekoracji – właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji największej i najważniejszej imprezy dla sugarcrafterów w Polsce.

14-15 października 2017 Międzynarodowe Centrum Kongresowo po raz drugi stanie się areną, na której najpiękniej i najciekawiej udekorowane torty będą walczyć o tytuł najlepszego! Przede wszystkim znów dekoratorzy ze wszystkich zakątków Polski oraz z zagranicy będą mieli okazję pokazać swój talent w świetle fleszy prasy i telewizji, przed publicznością, a przede wszystkim przed międzynarodowym jury specjalistów, którzy szczegółowo ocenią poziom każdej pracy.

Chcesz usłyszeć opinię mistrzów o swoim torcie? Pokazać swój talent szerszemu gronu? I powalczyć o tytuł The Best of Cake Festival Poland, zyskując renomę i sławę? Zapisz się już teraz >>> http://www.konkurs.abilet.pl/ ! Dla wszystkich uczestników wstęp na festiwal bez dodatkowych opłat – każdy uczestnik otrzyma wejściówkę ważną przez 2 dni. W programie liczne imprezy towarzyszące, m.in. pokazy, warsztaty i spotkania z sławami sugacraftingu.

Uwaga! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5.09.2017. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w kilku wybranych kategoriach.