Deszcz nagród na Cake Festival Poland


Udział w konkursie to wielkie wyzwanie, godziny pracy i przygotowań. A jednak warto - zobacz jakie nagrody czekają na zwycięzców I edycji Cake Festival Poland.

 

Na wszystkich, którzy zajmą I, II i III miejsce w konkursie Cake Festival Poland czekają wartościowe nagrody ufundowane przez firmy: Food Colours, Sempre, Barry Callebaut, Agart, Jabex, Papillart, Kruszwica, Polmarkus, Magorex, Styrodek,  Słodka Kreacja, Torcik oraz Hotel Ibis. Wśród nagród znajdą się produkty do dekoracji, vouchery i bony, a także roboty kuchenne. Jedna praca wybrana spośród wszystkich kategorii zostanie wyróżniona szczególnie. Przyznany zostanie jej tytuł The best of Cake Festival Poland oraz czek o wartości 1000 zł i bon na produkty marki Barbara Decor o wartości 600 zł z najnowszego katalogu. Sponsorem nagrody głównej jest firma Barbara Luijckx. Na najlepszego czeka również czek od Organizatora.

Wygranych czekają też medale, a przede wszystkim tytuł nowych polskich talentów w branży! Życzymy wszystkim powodzenia i gratulujemy odwagi do wzięcia udziału w konkurencji na najwyższym poziomie.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom nagród oraz szkoleń.

 

 

deszcz-nagrod-cfp