Uratuj serce Szymona – przyłącz się do akcji charytatywnej podczas Cake Festival Poland.


Targi, festiwale i inne duże imprezy to nie tylko okazja by zrobić coś dobrego dla siebie, ale też dla innych. Podczas Cake Festival Poland będzie okazja by pomóc małemu Szymonowi, który urodził się z poważną wadą serca.

 

Szymon Christ podopieczny Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" urodził się 28.09.2011 r. z wadą serca HLHS, czyli zespołu niedorozwoju lewej części serca.

Już zdążył przejść 3 bardzo ciężkie i skomplikowane operacje na otwartym sercu oraz 6 zabiegów cewnikowań serca. W swojej połówce serca ma 3 stenty oraz kilka sztucznych połączeń żył i tętnic. Oprócz wady serca ma autyzm, nadciśnienie płucne, niedosłuch obustronny odbiorczy, problemy neurologiczne itd.

Chłopiec wymaga stałej opieki osoby drugiej, stałych leków, rehabilitacji ruchowej oraz słuchowej, a ponadto ciągłej opieki medycznej kilku specjalistów, w tym kardiologa, neurologa, psychiatry, audiologa i endokrynologa.

Mimo wszystkich przeciwności losu, Szymon nie poddaje się i codziennie walczy o swoje życie dążąc do wymarzonego celu - "zdrowej połowy serca". Każdy może pomóc mu w realizacji tego marzenia. Wspólną mobilizacją do pomocy Szymonowi będzie Cake Festival Poland, podczas którego odbędzie się zbiórka darowizny, która zostanie przeznaczona na jego leczenie oraz rehabilitację. Miejmy serce, by Szymon mógł mieć serce!

Więcej informacji: http://uratujserce.blogspot.com/