Ostatnia szansa na udział w mistrzowskich szkoleniach!


Już tylko pojedyncze miejsca zostały na szkolenia z międzynarodowymi sławami sugarcraftingu podczas Cake Festival Poland. Upewnij się, że będą należeć do ciebie lub pracownika twojej pracowni!

 

3 ostatnie miejsca

Jak pracować z aerografem by nasz tort wyglądał zjawiskowo? Wszystkie tajniki pracy z tym narzędziem zdradzi mistrzyni Marielly Parra, która poprowadzi szkolenie w piątek (21.10.2016). Nie zwlekaj, zarezerwuj już teraz jedni z 3 pozostałych miejsc.

 

2 ostatnie miejsca

Jeśli chcesz nauczyć się perfekcyjnego modelowania twarzy zapisz się na kurs prowadzony przez Marię Genna (MG Sugar Cake). Na twoich oczach powstaną twarze postaci z Disney’a, które zaskoczą swoją mimiką i perfekcją wykonania. Zostały już tylko 2 miejsca w sobotę 22.10.2016!

 

5 ostatnich miejsc

Interesuje cię proces tworzenia cukrowych kwiatów. Czeka na ciebie 5 ostatnich miejsc na warsztat Jarki Šipkovej, która oswoi tą trudną sztukę w niedzielę (23.102016).

Wszystkie szkolenia odbędą się w hotelu Novotel w ramach I edycji Cake Festival Poland. Festiwal odbywać się będzie w dniach 22-23 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Wszystko o szkoleniach tutaj - Szkolenia na Cake Festival Poland

Zapisy: tel. 881 610 660

Kup bilet na I Międzynarodowy Festiwal Tortów

http://cakefestival.abilet.pl/

 

jarkasipkova-hibiskus