Cake Festival Poland z Krzysztofem Ibiszem


Festiwal na najwyższym poziomie potrzebuje równie mistrzowskiej konferansjerki. Tego zadania w pierwszym dniu podejmie się gwiazda telewizji Polsat - Krzysztof Ibisz.

Podkręcamy emocje na Cake Festival Poland! Wysokiej klasy sugarcrafterzy, bogaty program pokazów i szkoleń oraz bajeczna wystawa tortów w wielu kategoriach – to wszystko nie może się odbyć bez odpowiedniego prowadzącego. Panie i Panowie, w pierwszym dniu festiwal poprowadzi jeden z najlepszych konferansjerów w Polsce i właściciel olśniewającego uśmiechu – Krzysztof Ibisz!

Dlaczego Krzysztof Ibisz? „Bo to najlepszy w Polsce specjalista od imprez” – jak napisała Karolina Korwin-Piotrowska. Wielokrotnie doceniony zarówno przez publikę jak i kolegów z branży (nagrody publiczności Wiktor i Telekamery). Odnajduje się doskonale na wielkich galach, festiwalach muzycznych czy na targach ślubnych. Jego profesjonalizm i przygotowanie zagwarantują dobrą rozrywkę podczas Cake Festival Poland 2016 i dzięki niemu pierwszy w Polsce Festiwal Dekorowania Tortów zapadnie wszystkim w pamięć jako wyjątkowo słodka chwila udekorowana mistrzowską konferansjerką.

Czekamy również na Ciebie!

Fot. Krzysztof Dubiel